Příběh

Dovolte mi, abych s Vámi sdílel můj osobní příběh.

Jmenuji se Milan Černý a když jsem se před 35 lety rozhodoval o svém budoucím povolání, tak jsem měl na rozdíl od většiny lidí naprosto jasno.

Zřejmě jsem se narodil se stavařinou v krvi, jak mě jistě může potvrdit většina mých nejbližších. Zní to opravdu neuvěřitelně, ale můj zájem se začal projevovat již ve 12 letech. Děkuji tímto své rodině, která mě toleruje tolik času stráveného s mojí velkou láskou jménem stavebnictví.

V mém případě nemůžu rozhodně hovořit o práci, kde si chci odpracovat pouze 8 hodin.

Nazval bych to spíše posláním, radostí a mým naplněním.

Ze všeho nejvíce mám upřímnou radost, když vidím spokojené tváře a úsměvy mých zákazníků.

Peníze jsou určitě důležitou součástí mého života, ale spokojenost mých zákazníků mi dává k vydělaným penězům přidanou hodnotu, která je slovy nepopsatelná.

Chtěl bych tímto poděkovat všem mým zákazníkům, bez kterých bych nemohl existovat a dělat to co miluji.

Mimochodem víte, jak se pozná, že Vaše práce je Vaším posláním? Tak, že ztrácíte pojem o čase, neberete práci jako nutné zlo a povinnost, ale jako příjemnou součást Vašeho života.

Jsem opravdu vděčný, že to tak mám a že jsem si tuto práci nezvolil, protože jsem musel, ale protože jsem chtěl.

Pravidelně si doplňuji své vzdělání na vzdělávacích akcích pro podnikatele. Jsem držitelem několika certifikátů. Mým posledním je certifikát na provádění staveb z Europanelů, který by Vás mohl zajímat, jelikož můžete ušetřit několik desítek tisíc korun za energie, když bych Vám takový dům postavil.

Vášeň a opravdovost, kterou vkládám do své práce je jasným důkazem toho, že již přes 22 let působím na českém trhu a i v období tzv. „finanční krize“ nemám nouzi o práci.

Pokud budete potřebovat poradenskou činnost v oblasti stavebnictví, neváhejte se na mě obrátit, jelikož po tolika letech praxe si dovolím tvrdit, že jsem expertem ve svém oboru a určitě Vám kvalitně a zdarma poskytnu potřebné informace.

Těším se na další spolupráci s Vámi.